UPG_price_d+m

LG презентує смартмонітори з діагоналлю 27″ та 32″ на webOS, яким не потрібно підключення до комп’ютера

Компанія LG Electronics випустила на світовий ринок серію Smart Monitor. Нові монітори компанії доступні у двох розмірах дисплеїв і є автономними пристроями, які не потребують підключення до ПК.

Південнокорейський бренд анонсував смартмонітори у двох варіантах, а саме моделі 32SR50F та 27SR50F. Йдеться про 31,5-дюймовий та 27-дюймовий варіанти відповідно. Обидві моделі мають роздільну здатність Full HD, IPS LCD-панелі та підтримку HDR10. Компанія обіцяє чудову контрастність та яскраві кольори.

Ці монітори також мають безрамковий дизайн, що додає їм привабливості. LG заявляє, що на нових пристроях можна користуватися офісними додатками, вони чудово підходять для конференц-зв’язку, роботи з документами та перегляду веб-сторінок.

Особливий інтерес викликає те, що ці два монітори є автономними, оскільки вони працюють на платформі webOS 23. Це дає змогу легко отримати доступ до веб-додатків тощо. Завдяки функції LG Mood Music користувачі можуть навіть створювати музичні плейлисти відповідно до своїх уподобань. Також надається доступ до легкого обміну контентом зі смарт-пристроїв по AirPlay 2 і Miracast.

Монітори LG Smart Monitors були анонсовані для світового ринку і будуть доступні в Північній Америці, Європі, Азії, на Близькому Сході, в Південній Америці та США наприкінці цього місяця. Ціна 27-дюймової моделі стартує від 199 доларів США, тоді як 32-дюймова модель коштує 229 доларів США.

Джерело Gizmochina

Не пропустіть