UPG_price_d+m

LG готує для IFA складаний смартфон з декількома екранами

Судячи з усього, це буде флагманський смартфон LG V60 ThinQ з додатковим екраном у вигляді плагіна

У той час, як компанії Samsung і Huawei вже фактично вступили в еру складних смартфонів, представивши (але так і не випустивши) Galaxy Fold і Mate X відповідно, LG вибрала дещо іншу концепцію.

У минулому році південнокорейська компанія випустила V50 ThinQ з додатковим модульним дисплеєм, який перетворював його в складаний смартфон. Такий своєрідний аксесуар-чохол поставлявся з 6,2-дюймовою OLED-панеллю і пропонував користувачам ще один екран для багатозадачності, ігор або фотографування. Тепер LG сподівається продовжити цю концепцію в новому пристрої.

Компанія випустила короткий ролик-запрошення на захід з приводу анонсу смартфона (імовірно, V60 ThinQ), який відбудеться в рамках берлінської виставки IFA 2019 у вересні цього року. На відео LG натякає на корисність другого дисплея, а також на появу невеликого третього екрана з зовнішньої сторони смартфона, де будуть зображатися повідомлення та інша інформація.

Якщо придивитися, можна помітити, що другий дисплей має такий же розмір, як і основний. У V50 ThinQ він мав меншу діагональ і більш товсті рамки. Це, хоч і маленький, але все ж крок вперед. На початку поточного року виконавчий директор з мобільних технологій LG заявив журналістам, що компанія розглядала можливість випуску складного смартфона за типом Galaxy Fold і Mate X, але в підсумку відмовилася від цієї ідеї. Очевидно, що поки занадто рано для такого форм-фактора, тому LG вирішила розвивати цю ідею по-іншому.

Міжнародна виставка побутової електроніки пройде з 6 по 11 вересня.


Не пропустіть