Китайці заявили про випуск у 2020 році флагманського смартфона з надшвидким дисплеєм

Поки лише OnePlus, але чекаємо анонса від Xiaomi

Поточний рік повинен стати роком різних цікавих технологій у сфері дисплеїв для смартфонів. Мало того, що багато хто чекає появи фронтальних камер, захованих під екраном, так ще і в 2020 році повинні з’явитися перші неігрові смартфони, які отримають підтримку частоти оновлення в 120 Гц. І, судячи з усього, китайці з OnePlus виявляться в числі перших з даною технологією.

Якщо вірити офіційному аккаунту генерального директора OnePlus Піту Лау в китайській соціальній мережі Weibo, його компанія повністю завершила роботу над створенням дисплеїв, що підтримують частоту оновлення картинки у 120 Гц. При цьому перші подробиці про те, які саме смартфони оснастять даною технологією і як OnePlus вдалося домогтися подібного, будуть представлені вже зовсім скоро – в рамках анонсованого раніше заходу OnePlus 2020 Screen Technology Communication Meeting. Цілком ймовірно, що там же компанія розповість і про те, що їй вдалося розмістити фронтальну камеру під дисплеєм і дана технологія, як і 120 Гц екран, будуть реалізовані вже в OnePlus 8, анонс якого очікується в травні поточного року.

Нагадаємо, що судячи з останніх даних, підтримку дисплея з частотою оновлення екрану 120 Гц також отримають флагманські смартфони Samsung – Samsung Galaxy S20, S20 + і S20 Ultra. Анонс даних пристроїв відбудеться вже зовсім скоро – 11 лютого 2020 року.

Джерело GIZMOCHINA
Не пропустіть