Конкурент Xiaomi: Huawei представила недорогий фітнес-браслет з AMOLED, GPS і NFC

Передзамовлення можна зробити вже зараз, а в продажі Huawei Band 4 Pro офіційно з’явиться 12 грудня. Він коштує $56.

На заході Huawei в Китаї, який відбувся вчора, 5 грудня, компанія представила кілька нових продуктів, в тому числі смартфони і фітнес-браслет Huawei Band 4 Pro. Саме про браслет ми сьогодні й поговоримо. Зовнішнім виглядом він нагадує свого попередника, торішній Band 3 Pro, але перевершує його кращим оснащенням і більшою кількістю функцій.

Новинка оснащена 0,95-дюймовим кольоровим сенсорним екраном типу AMOLED. Його роздільна здатність становить 240×120 пікселів. Новий браслет від Huawei обладнаний NFC-модулем — за словами компанії це ідеальне рішення для здійснення безконтактних платежів. Поки, неясно, чи буде ця функція працювати за межами Китаю. Huawei Band 4 Pro має вбудований модуль GPS, який самостійно відстежує всі пересування й записує траєкторію шляху в режимі реального часу без необхідності підключення до смартфону.

Пристрій працює з алгоритмами Firstbeat, що допоможе отримати професійні дані про фізичний стан його власника. Він також вміє вимірювати пульс, рівень насичення крові киснем та використовує технологію моніторингу сну під назвою Huawei TruSleep. Серед інших функцій гаджета заявлені розумні нагадування, управління офлайн-платежами та пошук браслета. Крім того, Huawei запропонує 11 спортивних режимів.

Користувачі зможуть обрати зі 100 різноманітних циферблатів, щоб підкреслити їх індивідуальний стиль.

Не пропустіть