Конкурент SMS від Google почав працювати у більшості країн світу

Більшості власників актуальних смартфонів, які працюють під управлінням операційної системи Android, стало доступним спілкування з використанням нового стандарту RCS (Rich Communication Service), який був створений компанією Google та має замінити вже застарілий стандарт SMS. Стандарт вже підтримується офіційним додатком Messages від Google.

За допомогою RCS користувачі можуть надсилати повідомлення, створювати групи, переглядати статус повідомлення (чи було воно доставлене та прочитане співрозмовником), надсилати фото та відео високої роздільної здатності та робити багато інших речей, які в плані функціоналу наближені не до SMS, а до звичних месенджерів. Таким чином Google реалізувала, по суті, універсальний месенджер, у якого ще й є додаткові переваги над конкурентами.

Головною перевагою RCS є те, що користувачі при розмові можуть надіслати повідомлення навіть без підключення до Інтернету. Також можна відправити повідомлення користувачу, смартфон якого не підтримує новий стандарт, і тоді він отримає звичайне SMS-повідомлення.

Згідно зі словами керівника Google Messages, Дрю Рауні, вже зараз користувачам цього додатку у більшій частині світу доступна підтримка RCS, причому незалежно від того, підтримує цю технологію їхній мобільний оператор, чи ні. В такому випадку послугу буде безкоштовно надавати дочірня компанія Google, Jibe Mobile, але для цього слід буде переналаштувати додаток.

Не пропустіть