Компанія Flywheel скопіювала технологію Peloton в своїх велосипедах

Компанії уклали угоду.

Peloton і Flywheel домовилися врегулювати правові суперечки з приводу претензій, що Flywheel скопіювала запатентовану технологію Peloton, згідно з судовим позовом від 3 лютого.

Справа була розпочата ще у вересні 2018 року, коли Peloton заявив, що версія Flywheel стаціонарного велосипеда для дому, яка транслює відео-уроки, порушує його запатентовану технологію.

Peloton також стверджував, що інвестор Flywheel збрехав щодо своєї посади представнику генерального директора Peloton Джону Фолі на приватній конференції, представившись потенційним інвестором, який цікавився бізнес-планами компанії. Через три місяці після цієї зустрічі компанія Flywheel випустила свій велотренажер Fly Anywhere. Flywheel звинувачення заперечує, стверджуючи, що вони виготовляли його за власною технологією.

Однак цього тижня компанія Flywheel визнала, що велосипед дійсно порушив інтелектуальну власність Peloton, і вона припинить використання технології протягом наступних 60 днів. В обмін на це Peloton відмовиться від своїх претензій, хоча фінансові умови врегулювання конфлікту не розголошуються.

Джерело TheVerge
Не пропустіть