Коли Apple випустить публічну бета-версію iOS 14

Apple цього тижня в рамках WWDC 2020 представила iOS 14, яка вже доступна для розробників. Незважаючи на це, компанія планує випустити бета-версію оновлення в публічний доступ найближчим часом.

Купертінівці повідомляють, що публічна бета iOS 14 буде доступна в липні. Відразу після запуску участь в тестуванні зможуть взяти всі бажаючі, користувачі зможуть встановити оновлення на свої iPhone і iPod touch без необхідності входу з облікового запису розробника. Публічний бета-тест не означає, що iOS 14 буде без помилок і проблем з продуктивністю, але, щонайменше, вона буде досить стабільною для більшої кількості користувачів.

Apple не уточнила, коли саме в липні буде запущено публічний бета-тест iOS 14. Це може статися вже на наступного тижня, але швидше за все це відбудеться в середині місяця.

Якщо ви не готові пожертвувати стабільністю і продуктивністю свого пристрою, то в такому випадку краще утриматися від встановлення бета-версії iOS 14 і дочекатися осені. Як правило, Apple випускає стабільну версію оновлення операційної системи після анонса нових айфонів.


Джерело 9TO5Mac

Не пропустіть