iQOO 9T готується до виходу

Нещодавно стало відомо, що компанія iQOO готується презентувати нову модель iQOO 9T у кінці місяця. Смартфон працюватиме на чіпсеті Qualcomm Snapdragon 8 Plus Gen 1. Зараз стало відомо, що у смартфона будуть чорний варіант та версія з брендингом BMW.

Чорна версія iQOO 9T буде мати двосегментний дизайн з різними відтінками чорного кольору. При цьому лого iQOO буде по-іншому розташоване, а на зоні камери буде покриття під кевлар. Щоправда, про те, яким буде покриття решти задньої панелі, нам поки нічого не відомо.

На нижній грані моделі розташований роз’єм USB-C, отвір під динамік, мікрофон та слот для карти пам’яті. Зверху розташований другий мікрофон, при цьому є ще один – ймовірно, це інфрачервоний датчик. Завдяки полоскам антен ми можемо зрозуміти, що модель буде мати металеву рамку.

Нагадаємо, що за роботу моделі буде відповідальним топовий чіпсет Qualcomm Snapdragon 8 Plus Gen 1, який вже отримали такі смартфони, як Xiaomi 12S Ultra та Realme GT2 Master Explorer Edition. Смартфон має отримати AMOLED-дисплей Samsung E5 з частотою оновлення 120 Гц.

У iQOO 9T буде використовуватися швидка зарядка потужністю 120W (нагадаємо, що новий флагманський iQOO 10 Pro має отримати швидку зарядку потужністю 200W, що стане рекордним показником на ринку). Також у смартфоні має використовуватися основна камера з головним сенсором Samsung GN5 з роздільною здатністю 50 МП.


Джерело GSMArena

Не пропустіть