iPhone 14 Pro отримає Always On display

У Мережі з’являлося багато даних щодо нового модельного ряду Apple iPhone 14. Зараз стало відомо, яка цікава фішка очікує нас у iPhone 14 Pro. Інсайдери знайшли згадки про цю фішку в коді нової операційної системи iOS 16, що була презентована буквально декілька днів тому.

Мова йде про три фреймворки, які призначені для покращення енергоефективності при використанні підсвітки дисплея iPhone 14 Pro. Схожі фреймворки переважно використовуються, що мають підтримку технології Always On Display. Окрім цього, стало відомо, що iPhone 14 Pro та iPhone 14 Pro Max отримають дисплеї ProMotion з можливістю зниження частоти оновлення до 1 Гц для максимальної енергоефективності.

Нагадаємо, що iPhone 13 Pro та iPhone 13 Pro Max вже мали дисплеї ProMotion, але частота оновлення знижувалась лише до 10 Гц, чого, вочевидь, на думку Apple, недостатньо для додавання Always On Display. Слід зазначити, що це покращення дисплея означає, що iPhone все-таки можуть отримати цю нову фішку, і програмне забезпечення для неї вже розробляється.


Джерело Gizmochina

Не пропустіть