iPhone 13 будуть дорожчими, ніж iPhone 12 – названо причину

Компанія Apple повинна презентувати свої нові флагманські смартфони лише восени, але у Мережі вже починають з’являтися дані про них. Так, згідно з новими інсайдерськими даними, у iPhone 13, причому у всіх, а не лише у Pro-моделей, будуть опціонально доступні варіанти з 1 ТБ внутрішньої пам’яті.

Нагадаємо, що в кінці минулого року середній об’єм внутрішньої пам’яті серед iPhone складав 141 ГБ, завдяки чому компанія зайняла друге місце після Huawei, у якої цей показник складає 150 ГБ. Після цього йде OPPO зі 122 ГБ, Honor зі 115 ГБ, Vivo зі 108 ГБ, а Samsung лише на шостому місці з 95 ГБ.

До цього, нагадаємо, максимальний об’єм внутрішньої пам’яті у iPhone ніколи не перевищував 512 ГБ, тому новий об’єм в 1 ТБ буде рекордним для модельного ряду смартфонів Apple. Крім цього, нові iPhone 13 отримають лазерні дальноміри. Згідно з іншими даними, лише iPhone 13 Pro та iPhone 13 Pro Max отримають лазерні дальноміри та до 1 ТБ внутрішньої пам’яті.

Також стало відомо, що OLED-дисплеї LTPO з частотою оновлення 120 Гц отримають лише iPhone 13 Pro та iPhone 13 Pro Max, а у двох молодших моделей вони будуть такими самими, як минулого року. Також відомо, що нові флагманські iPhone будуть дорожчими через збільшення об’єму внутрішньої пам’яті.

Не пропустіть