Huawei закупить у MediaTek 120 мільйонів чіпсетів

Компанія Huawei у зв’язку із санкціями Сполучених Штатів Америки зобов’язана звернутися до інших виробників чіпсетів, бо виготовляти власні чіпсети на обладнанні з американськими технологіями з середини вересня буде заборонено. Санкції навряд чи знімуть, запасів однокристальних систем Kirin вистачить на якийсь час, а після цього доведеться вже купувати чіпсети в інших виробників, у першу чергу – в MediaTek.

Згідно з даними, які дає з посиланням на тайванські ЗМІ видання ITHome, компанія Huawei замовила 120 мільйонів одокристальних систем у MediaTek. Їх будуть використовувати в найрізноманітніших смартфонах – від бюджетних до флагманських. Huawei P50 повинен стати одним з перших смартфонів з флагманських чіпсетом MediaTek Dimensity 2000, і це буде перший смартфон на MTK з ціною понад 1000 доларів.

І, що найцікавіше, Huawei, згідно з інсайдерською інформацією, планує купити ще 60 мільйонів чіпсетів у Qualcomm. Це цікаво, оскільки американським компаніям заборонено працювати з Huawei, через це у смартфонах компанії вже понад рік немає сервісів Google.

Джерело ITHome
Не пропустіть