Honor презентує доступні навушники в дизайні хітових Huawei FreeBuds 4i

Китайська компанія Huawei незабаром повинна незабаром провести офіційний захист, на якому презентує нові продукти, у тому числі й нові бездротові навушники. Що цікаво, її суббренд Honor незабаром також повинен презентувати бездротові навушники. Це буде модель Honor EarBuds 2 SE, які виглядатимуть, як Huawei FreeBuds 4i, що були презентовані компанією Huawei декілька місяців тому.

Єдиною відмінністю між навушниками буде зарядний кейс, який матиме прямокутну форму зі скругленими кутами, а не овальну, як у FreeBuds 4i. Honor EarBuds 2 SE буде доступним у білому кольорі, але на даний момент невідомо, чи буде модель відрізнятися від Huawei FreeBuds 4i. Скоріш за все, модель буде мати підтримку активного поглинання шумів.

Очікується, що девайс буде мати такий самий набір фішок, як і Huawei FreeBuds 4i. Нагадаємо, що ці навушники оснащені 10-міліметровими драйверами, підтримує Bluetooth 5.2 та має підтримку швидкого підключення. За автономність у цих навушниках відповідальні акумулятори об’ємом 55 мАг, які підтримують до 10 годин відтворення музики без поглинання шумів та до 7.5 годин з активним поглинанням шумів.

Нагадаємо, що Huawei FreeBuds 4i були презентований за ціною 449 юанів у Китаї (це приблизно рівно 69 доларам). Очікується, що Honor EarBuds 2 SE можуть отримати трохи менше фішок, але й меншу ціну – приблизно на рівні 49 доларів.

Не пропустіть