Google продовжить підтримку програмного забезпечення для Windows 7

Компанія Google повідомила, що користувачі вже офіційно мертвої, за словами Microsoft, операційної системи Windows 7, все ще будуть отримувати нові версії браузера Chrome. Це означає, що на даний момент компанія Google вважає Windows 7 актуальною операційною системою.

Нагадаємо, що на початку цього року ми почули офіційну заяву компанії Google про те, що вона буде програмно підтримувати Chrome для операційної системи Windows 7 ще півтора року – до середини липня наступного року. Компанія Microsoft, натомість, офіційно припинила підтримку в середині січня цього року, і пропонує послуги з програмної підтримки лише за додаткову плату.

Зараз Google офіційно повідомила, що Chrome буде підтримуватися операційною системою Windows 7 до середини січня 2022 року, але виключно для користувачів, які є корпоративними клієнтами. За словами компанії Google, вони готові
до подальшого продовження підтримки при необхідності.

Тим часом офіційна статистика компанії Google каже, що майже 80 відсотків компаній вже перейшли на Windows 10, а решта планує розпочати перехід найближчим часом або вже у процесі. Через це не варто покладати особливих надій на продовження підтримки Chrome на Windows 7 після 2022 року.

Не пропустіть