Google презентувала флагманську серію Google Pixel 7 та інші девайси: короткий огляд презентації

Компанія Google завершила офіційну презентацію, в рамках якої показала нові флагманські смартфони модельного ряду Google Pixel 7 та багато інших цікавих продуктів. Варто розібратися, що нам показали, адже продукти Google хоч часто і залишаються достатньо нішевими на фоні таких виробників, як Samsung, але для багатьох з року в рік залишаються еталонними.

Tensor G2

Спершу у компанії розповіли про свій новий чіпсет Tensor G2, нагадавши, що Pixel 6, який став першим смартфоном з фірмовою платформою Google, показував найбільш швидко зростаючі продажі після виходу. Нова платформа включає перепрацьований TPU, який забезпечить ще кращу роботу зі штучним інтелектом та додасть нового функціоналу пристроям Google Pixel. Платформа виготовлена за 4-нанометровим техпроцесом.

Слід, щоправда, одразу згадати про те, що нова платформа Google у плані синтетичної потужності відстає від топових платформ та MediaTek. Так, Pixel 7 Pro нещодавно був помічений у AnTuTu, де моделі вдалося набрати 801116 балів, у той час як конкурентні рішення демонструють у цьому бенчмарку показники, що перевищують мільйон балів.

Pixel 7

Новим “молодшим” флагманом Google, очікувано, стала щорічна номерна модель – цього року з індексом 7. Смартфон отримав 6.3-дюймовий дисплей з роздільною здатністю FullHD+ та частотою оновлення 90 Гц. У дисплей вбудовано сканер відбитків пальців, пікова яскравість складає до 1400 ніт. Ціна Pixel 7 складатиме від 599 доларів, модель буде доступною у білому, сірому та зеленому кольорах.

Є підтримка швидкої зарядки потужністю 21W, а також бездротової швидкої зарядки потужністю 20W з використанням найновішої зарядки Pixel Stand. Що цікаво, об’єм акумулятора у новій моделі складає 4355 мАг (у минулому поколінні цей показник був на рівні 4600 мАг). На вибір доступно від 128 ГБ до 256 ГБ, об’єм оперативної пам’яті складає 8 ГБ.

У моделі є підтримка Wi-Fi 6E+ (саме вчасно для роботи з нещодавно презентованим Nest Wi-Fi Pro). Є вбудований VPN з Google One, який, щоправда, не буде доступним одразу на запуску. З коробки смартфон поставляється з операційною системою Android 13, гарантовано три роки оновлень ОС та 5 років безпекових оновлень.

Новий Pixel 7 оснащений основною подвійною камерою з головним сенсором 50 МП та ультрашироким 12 МП (телефото немає). Є підтримка фішки “Cinematic Blur” для зйомки відео та 10-бітних HDR-фото. На фронтальній панелі розташована єдина камера з роздільною здатністю 10.8 МП та можливістю розблокування обличчя.

Pixel 7 Pro

Зрозуміло, топовим та найбільш очікуваним анонсом нового флагманського модельного ряду Pixel став Pixel 7 Pro. Модель отримала 6.7-дюймовий LTPO-дисплей з роздільною здатністю QuadHD+ та частотою оновлення 120 Гц. У компанії заявили, що пікова яскравість дисплея зросла на 20 відсотків у порівнянні з попереднім поколінням. З коробки модель поставляється з Android 13, у компанії обіцяють три роки оновлень ОС і п’ять років оновлень безпеки. Старт продаж Pixel 7 Pro у чорному та білому кольорах запланований на 13 жовтня.

Основна камера моделі включає головний сенсор 50 МП, ультраширокий 48 МП з 5-кратним оптичним зумом і ультраширокий 12 МП з кутом огляду 114 градусів. Роздільна здатність фронтальної камери складає 11.1 МП. Камера у Google Pixel 7 Pro має підтримку 30-кратного оптичного зуму та лазерний автофокус з визначенням по руху на всіх лінзах.У камері моделі є знайомі фішки, як “Magic Eraser”, “Face Blur” і “Real Tone”. Новий режим “Macro Focus” дозволяє наближатися до об’єкта ближче та робити чіткі фотографії. Є підтримка зйомки відео у 4K 60 FPS.

За роботу смартфона, зрозуміло, відповідає Tensor G2. Модель іпоставляється у конфігураціях зі 128 ГБ або 256 ГБ внутрішньої пам’яті UFS 3.1, при цому об’єм оперативної пам’яті завжди складає 12 ГБ. За автономність відповідальний акумулятор об’ємом 5000 мАг, є підтримка швидкої зарядки потужністю 23W та бездротової зарядки (у т.ч. швидкої, завдяк Pixel Stand.) Крім цього, підтримується реверсивна бездротова зарядка для Pixel Buds та інших девайсів.

Pixel Watch

Після цього був презентований перший смарт-годинник у рамках модельного ряду Pixel, який отримав очевидну назву Pixel Watch. Девайс отримав круглий дизайн розміру 41 міліметра, товщина складає 12.3 міліметра. Підтримується Always-On Display, при цьому дисплей покритий кастомним 3D-склом Corning Gorilla Glass, що дало можливість створити такий edge-to-edge дисплей.

На боковій грані (на 3-ій годині), встановлена поворотна кнопка, яка в плані функціоналу чимось нагадує Digital Crown від Apple Watch. Комплектний ремінець, виготовлений з фторкаучуку, має софт-тач покриття. У навушниках є підтримка трекінгу сну, серцебиття, кисню у крові та електрокардіограми.

У Google Pixel Watch заявлена автономність до 24 годин, об’єм акумулятора при цьому складає 294 мАг. Для зарядки використовується фірмовий магнітний конектор. За 30 хвилин смарт-годинник можна зарядити до 50 відсотків, за 55 хвилин – до 80 відсотків, за 80 хвилин – до 100 відсотків.

У годинника є підтримка Fitbit, Google Assistant, Google Home, Google Maps, Google Photos (для циферблату), Google Wallet та YouTube Music. Підтримується Google Fast Pait для навушників та зміни джерела відтворення, а також Findy My Device. Pixel Watch буде доступним за ціною 349 доларів (Wi-Fi/Bluetooth версія), а версія з підтримкою Cellular буде доступною за 399 доларів. Старт продаж запланований на 13 жовтня.

Pixel Tablet

І наостанок нам розкрили деталі про топовий планшет Pixel Tablet, що має вийти на ринок вже наступного року. Як і Pixel 7 та 7 Pro, модель оснащена топовою платформою Google Tensor 2. Відомо, що у планшета буде підтримка стилуса USI та дисплей з високою роздільною здатністю.

По суті, нам просто розповіли, що модель буде доступною у кількох кольорах, у тому числі з чорною фронтальною рамкою, що втішить багатьох потенційних покупців. Корпус, за словами представників Google, виконаний з преміальних матеріалів: тут використовується алюміній з керамічними вставками. Більше інформації про Pixel Tablet, вочевидь, розкриють вже ближче до його виходу.


Не пропустіть