Google покращує свій додаток для людей з вадами зору

В ньому з'явилася можливість сканування їжі і документів.

Компанія Google запустила додаток Lookout для сліпих та людей з вадами зору в 2019 році. Великий мінус полягав у тому, що він був доступний тільки для телефонів Pixel англійською мовою. Сьогодні компанія випускає оновлення, яке не тільки розширює список підтримуваних мов, а також пропонує нові режими, більш доступний дизайн і сумісність з більшою кількістю пристроїв Android.

У додатку з’явився режим Food Label, який допомагає користувачам ідентифікувати продукти, направляючи камеру на їх етикетку. За словами Скотта Адамса, менеджера з розробки спеціальних можливостей Google, користувачам Lookout, наприклад, буде простіше «розрізняти банку з кукурудзою і банку із зеленою квасолею».

Також з’явився режим під назвою «Сканувати документ», який, як випливає з назви, дозволяє зробити знімок листа або інших документів і прочитати його зміст вголос.

Розробники також змінили дизайн Lookout, ґрунтуючись на відгуках користувачів.

Lookout також більше не є додатком тільки для Pixel. Ви можете встановити його з Play Store на будь-який пристрій Android з більш ніж 2 Гб ОЗУ і під управлінням Android 6.0 або більш пізньої версії.

Джерело engadget
Не пропустіть