Google переведе всі смартфони на управління жестами

Схоже, виробникам смартфонів доведеться відмовитися від розробки своїх власних систем навігації і жестів

В інтернеті з’явилась копія угоди мобільних сервісів, якій повинні слідувати всі виробники смартфонів на ОС Android. Як стало відомо, в цьому “винна” компанія Google, яка щосили намагається перевести смартфони на управління жестами.

Правда, такий формат навігації подобається далеко не всім, та незважаючи на це останні витоки інформації говорять про те, що найближчим часом ми побачимо безліч Android-смартфонів з підтримкою жестів.

Очевидно, Google зажадає від виробників переходу на єдину систему управління. На останній конференції компанія заявляла, що в майбутньому буде підтримувати тільки управління жестами і модулі з трьох віртуальних кнопок. Не виключено, що різні смартфони будуть мати свої унікальні жести від виробника, але Google точно буде накладати на це свої обмеження.

Всі сучасні Android-смартфони ще при першому запуску пропонують вибрати, який формат навігації зручніший для вас. У десятій версії операційної системи це, імовірно, буде призупинено.

За замовчуванням користувачам будуть доступні тільки фірмові жести від Google, а сторонні елементи від виробника ви зможете знайти, покопавшись в меню налаштувань.

Ймовірно, багато компаній будуть незадоволені таким ходом подій, але це точно зробить систему навігації більше уніфікованою, і вам не доведеться перенавчатися і заново звикати до нового управління, купивши черговий смартфон.

Не пропустіть