Гнучкий смартфон Apple повинен вийти вже у найближчі роки

Перший гнучкий смартфон, Royole Flexpai, був презентований у жовтні 2018 році. Після цього такі смартфони презентували Huawei, Samsung, Motorola та Huawei. Щоправда, пройшло вже три роки з виходу першого гнучкого смартфона, але ми так і не побачили гнучкого iPhone. Зараз стало відомо, що компанія Apple працює над таким смартфоном, проводить дослідження та тестує велику кількість варіантів.

Згідно з останніми інсайдерськими даними, компанія Apple планує презентувати вже у 2023 році новий гнучкий смартфон з діагоналлю дисплея 8 дюймів та роздільною здатністю QuadHD+. Також стало відомо, що компанія Apple працює над гнучким iPhone, але він не стане доступним найближчим часом.

За словами інсайдерів, компанія Apple повинна зробити це незабаром, протягом найближчих двох або трьох років. Вони вважають, що Apple презентує гнучкий смартфон, який у розгорнутому стані матиме діагональ 7 або 8 дюймів. Очікується, що модель отримає адаптований інтерфейс, що буде працювати по-різному в розгорнутому та згорнутому станах дисплея.

Компанія Samsung презентувала свій перший гнучкий смартфон Galaxy Fold у лютому 2019 року, і саме цей смартфон став першою моделлю від популярного виробника смартфонів. Очікується, що третє покоління цього смартфона, Samsung Galaxy Z Fold 3, буде презентовано 11 серпня. Модель стане першою на ринку з піддисплейною фронтальною камерою. Якщо компанія Apple презентує свій смартфон через три роки, то він буде презентований на 6 років пізніше, ніж перше рішення на Android.


Не пропустіть