Білл Гейтс попередив про нові загрози людству після пандемії

Засновник і екс-глава Microsoft Білл Гейтс назвав дві основні загрози людству після завершення пандемії COVID-19. Про них він попередив в інтерв’ю YouTube-каналі Veritasium.

На думку Гейтса, одна із загроз, до яких світ не підготовлений, – це зміна клімату. Через цей фактор смертність буде щорічно рости, вважає він.

Другою загрозою людству бізнесмен вважає біотероризм. “Хтось, хто хоче завдати шкоди, може створити вірус, а це означає, що ймовірність зіткнутися з ним вища у порівнянні з природними епідеміями, подібними нинішній“, – підкреслив Гейтс.

Гейтс вважає, що “світу доведеться витратити мільярди, щоб врятувати трильйони (і запобігти мільйонам смертей). Я думаю про це як про кращий і найбільш економічний страховий поліс, який може купити світ“. Нова пандемія неминуча, і якщо людству пощастить, вона почнеться через 20 років, хоча може і через три, додав він.

В кінці січня підприємець заявив, що подальша пандемія потенційно може бути в десятки разів гірше, ніж та, яку приніс вірус SARS-CoV-2. На його думку, до цієї загрози потрібно ставитися так само, як до загрози світової війни.

Не пропустіть