HMD випустила бізнес-версію Pulse+: в чому особливість цього телефону

HMD випустила Pulse+ Business Edition з акцентом на корпоративне використання, безпеку та ремонтопридатність. Телефон має низку функцій, орієнтованих на бізнес, таких як блокування мережі, скремблювання графічного ключа та можливість відключити біометричну ідентифікацію під час налаштування.

Він також пропонує нову послугу HMD Firmware-Over-The-Air (FOTA), яка дозволяє бізнес-користувачам керувати та оновлювати додатки, встановлені на декількох пристроях одночасно. Наразі телефон доступний для придбання в Європі за ціною 199 євро.

HMD обіцяє 3 роки гарантії та 5 років оновлень безпеки для HMD Pulse+ Business Edition. Він підтримує корпоративну сумісність з такими функціями безпеки, як вимкнення живлення лише за допомогою PIN-коду.

У цьому телефоні HMD також зосереджується на рішеннях, що забезпечують легку ремонтопридатність, де користувачі можуть відремонтувати телефони за допомогою запасних частин, доступних завдяки партнерству HMD Repair Hub та iFixit. HMD пропонує послугу DHL Express Door-to-Door Care для більш складних проблем, які неможливо вирішити простою заміною деталі.

Телефон доступний у трьох різних кольорах – Apricot Crush, Glacier Green та Midnight Blue. Він важить близько 187 г і має товщину 8,45 мм. Телефон працює на чипсеті Unisoc T606 і оснащений 6 ГБ оперативної та 128 ГБ постійної пам’яті.

Спереду ви побачите 6,56-дюймовий IPS-дисплей з роздільною здатністю HD+ (1612 x 720) зі співвідношенням сторін 20:9 і частотою оновлення 90 Гц, а також селфі-камеру з центральним отвором на 8 Мп. На задній панелі Pulse+ має подвійну камеру з роздільною здатністю 50 Мп та модуль спалаху. Камера оснащена змінним акумулятором QuickFix ємністю 5000 мАг, що дозволяє користувачам легко замінювати батареї в домашніх умовах, використовуючи запасні частини.

Для бездротового зв’язку він підтримує NFC, а також Wi-Fi та Bluetooth 5.0. Він має порт USB Type-C 2.0 для зарядки та функції OTG.

Джерело Gizmochina

Не пропустіть