Стало відомо, коли Huawei повністю відмовиться від підтримки Android-додатків

Huawei планує випустити свою власну операційну систему HarmonyOS Next у вересні 2024 року, як стало відомо з витоку. Ця нова ОС, заснована на ядрі Hongmeng і системних програмах, не покладатиметься на код Android Open Source Project (AOSP) Google, через що всі програми Android стануть несумісними з пристроями Huawei.

Незважаючи на це, Huawei підготувалася до переходу. Компанія має близько 4000 додатків, сумісних із новою ОС, готових до розгортання. Очікується, що розгортання включатиме флагмани моноблоків, складні флагмани, телефони середнього класу, планшети, годинники тощо.

Huawei планує випустити HarmonyOS Next на всіх своїх пристроях одночасно, включно з майбутньою серією Huawei Mate 70, яка уже може поставлятися з попередньо встановленою новою ОС. Вона матиме суттєві відмінності в організації додатків, віджетах, панелі сповіщень і центрі керування порівняно з Android. У майбутньому Huawei прагне мати 5000 програм на своєму ринку до того часу, коли нове оновлення ОС досягне всіх користувачів. Згодом кількість програм досягне 500000.

Джерело gadgets360.com

Не пропустіть