Facebook переглянув плани щодо запуску криптовалюти Libra

Facebook може переглянути свій криптовалютний проект після його невдалого прийняття регуляторами в різних країнах. Його можуть перетворити в аналог платіжної системи. Для цього в Libra додадуть підтримку інших криптовалют, в тому числі й випущені центральними банками, повідомляє Bloomberg.

Криптовалюта Facebook зіткнулася з хвилею критики від влади Великобританії, Німеччини, Італії, Канади, США, Франції і Японії. Представники центробанків деяких країн сказали, що Libra може підірвати суверенітет їх країн. Також вони побоюються, що криптовалюта використовуватиметься для відмивання грошей.

Керуюча нею асоціація Libra Association, в яку входять понад 20 компаній і організацій, збирається змінити стратегію, перетворивши Libra в платіжну систему, в якій буде підтримка доларів і євро. Співрозмовники агентства пояснили, що можливі зміни ще не затверджені і план може змінитися. При цьому Facebook все ще хоче створити глобальну платіжну мережу, додав глава служби комунікацій консорціуму Libra Association Данте Діспарте.

Як повідомляють джерела, соцмережа також відклала запуск криптовалютного гаманця Calibra, який повинен був стати основою системи.

Нагадаємо, Libra була представлена влітку 2019 року. Тоді засновник компанії Марк Цукерберг заявив, що з проектом будуть співпрацювати 27 партнерів, в тому числі й Visa, Mastercard, Booking.com, Spotify і Vodafone. У жовтні від участі відмовилася PayPal, потім з проекту також пішли Visa, Mastercard і eBay.

Джерело TheVerge
Не пропустіть