Деякі співробітники Tesla змушені працювати, незважаючи на карантин

Незважаючи на те, що завод Tesla в Каліфорнії призупинив виробництво електромобілів в понеділок, 23 березня, десятки співробітників все ще працюють. Про це повідомило видання The Verge, посилаючись на лист, який журналісти отримали від одного з працівників заводу.

Працівники заводу повинні закінчити обробку останніх партій автомобілів цього тижня, зазначає видання. В електронному листі, яке отримали деякі співробітники заводу зазначалося, що вони повинні повинні постійно звітувати перед автомобільним заводом, проводити перевірки якості, вносити виправлення, а також заряджати і готувати автомобілі до відправки. Інформатор The Verge підтвердив, що ці робітники працювали на заводі весь цей тиждень.

Прессекретар місцевого поліцейського управління відвідав завод у середу, і повідомив, що «їх поточний рівень роботи відповідає вимогам». Лінія їх складання автомобілів зупинена, і компанія доклала великих зусиль для реалізації заходів із соціального дистанціювання, додав він.

Працівникам ж, які приходили на роботу та почували себе недобре, або не хотіли працювати в умовах карантину, пропонувалося скористатися накопичуваною оплачуваною відпусткою або відпусткою без збереження зарплати.

Джерело TheVerge
Не пропустіть