Denon випускає перші 8K ресивери

Вони знадобляться для майбутніх власників Xbox Series X або PS5.

Поки користувачі і розробники ведуть дебати щодо того, чи потрібен кому-небудь 8K, нова лінійка приймачів Denon вже готова надати відео з більш високою роздільною здатністю.

Пристрій підтримує HDMI 2.1, в тому числі такі функції, як автоматичний режим з низькою затримкою (ALLM), змінну частоту оновлення (VRR), передачу 4K-відео зі швидкістю до 120 кадрів в секунду і швидшу передачу кадрів (QFT), котра зменшує затримку на вході. Ці функції особливо важливі, якщо ви плануєте придбати Xbox Series X або PlayStation 5, коли ці консолі будуть випущені восени.

Всі чотири приймача серії X мають один 8K вхід і підтримують швидке переключення мультимедіа (QMS), що має виключити порожні екрани під час перемикання між контентом, що використовує різні частоти оновлення. Вони також підтримують управління музикою Roon, яке витягує метадані для різних медіафайлів, і голосове управління за допомогою Amazon Alexa, Google Assistant, Siri і Josh.ai. Для налаштування звуку в Denon існує додаток Setup Assistant.

Три моделі більш високого рівня отримали режим попереднього підсилювача, який відключає внутрішні підсилювачі і дає чіткий шлях сигналу до аудіопристроїв користувача — це корисно для людей, у яких динаміки працюють від зовнішніх підсилювачів. Нова функція вбудована в передавач Bluetooth, тому він може передавати будь-який звук безпосередньо в навушники або слуховий апарат, незалежно від того, увімкнені динаміки чи ні.

Основна відмінність між чотирма моделями полягає у величині вихідної потужності і підтримуваних каналах. Однак флагман AVR-X6700H є єдиним, який отримає підтримку DTS:X Pro з підтримкою до 13 каналів декодування після оновлення програмного забезпечення в кінці цього року. Решті доведеться обійтися Dolby Atmos, технологією віртуалізації Dolby Atmos Height, DTS:X, DTS Virtual:X, IMAX Enhanced і підтримкою Auro-3D.

Дві моделі більш високого рівня оцінені в $2499, інші — у $849.

Джерело engadget
Не пропустіть