Чому телефон швидко розряджається: помилки, які робить кожен

Ці проблеми можуть торкнутися кожного девайсу незалежно від фірми-виробника.

Смартфони вже давно стали важливою частиною нашого життя, і щоб щороку не витрачатися на новий гаджет через те, що старий зламався або став швидко сідати, потрібно правильно доглядати за своїм телефоном с самого початку.

Ми вже писали про помилки, які не варто припускатися при зарядці смартфона, а тепер розповідаємо про основні причини, чому швидко сідає акумулятор.

Чому телефон швидко розряджається і що робити у таких випадках.

Основні причини, чому смартфон швидко розряджається

  • Дуже яскравий екран. Висока яскравість екрана “з’їдає” енергомісткість батареї. Рішення просте – зменште яскравість.
  • Відкриті непотрібні програми. Слідкуйте, щоб всі програми та програми, які ви не користуєтеся в конкретний момент, не працювали у фоновому режимі. Щоб батарея не сідала швидше за звичайне, просто закрийте все непотрібне.
  • Непотрібні сполуки. Для роботи Wi-Fi, Bluetooth, NFC потрібна енергія та беруть вони її із заряду батареї. Тому, якщо дані функції прямо зараз не потрібні, їх краще вимкнути.
  • Перевірте місткість акумулятора. Згодом кожен акумулятор втрачає свою місткість. Перевірте батарею, можливо, вона вже потребує заміни.
  • Скоротіть час роботи телефону. Напевно, найбільш очевидна причина того, чому телефон швидко сідає. Якщо зменшити час ігор або перегляду відео на смартфоні, він не буде так швидко розряджатися.


Не пропустіть