Canon представила нову камеру EOS Mark II

Вона оснащена поліпшеною функцією автофокусування по очах і спеціальною кнопкою запису на РК-дисплеї.

Компанія Canon представила камеру EOS M50 Mark II — оновлену версію однієї з найпопулярніших бездзеркальних моделей Canon EOS M50. Вона отримала відносно невеликі оновлення, які роблять її привабливішою для відеоблогерів.

Найістотнішою зміною є оновлена ​​система автофокусування Dual Pixel, яка тепер здатна стежити за очима в кадрі не тільки під час фотозйомки, а й під час зйомки відео. Це робить камеру більш практичною для інтерв’ю або відеоблогу. Крім того, вона тепер може знімати вертикальні відео, які можна транслювати на YouTube Live через інтернет-підключення на смартфоні.

Що стосується фотографій, то у EOS M50 II з’явилася опція електронного затвора. Максимальна швидкість серійної зйомки складає 7,4 кадри в секунду з безперервним автофокусуванням.

Інші характеристики камери практично не змінилися. Підтримується зйомка відео в роздільній здатності 4K з кадровою частотою 24 к/с і кропом 1,5х. При цьому доступне тільки контрастне автофокусування. При роздільній здатності Full HD вмикається автофокусування Dual Pixel, а максимальна кадрова частота збільшується до 120 к/с. На одній зарядці акумулятора можна зробити 305 знімків.

Продажі EOS M50 Mark II почнуться в кінці листопада. Камера коштує 600 доларів.

Джерело engadget
Не пропустіть