iFixit повністю розібрали новий iPad Pro M4 і виявили одну приємну особливість

Новий 13-дюймовий iPad Pro M4 дуже, дуже тонкий. Це неминуче зробить певні аспекти ремонту пристрою ще більш складними, що iFixit підтвердив у розборі, опублікованому цими вихідними. Але в одній області він дійсно блищить – коли справа доходить до заміни акумулятора, Apple внесла деякі серйозні корисні зміни.

«Вперше в iPad Pro ми можемо витягти акумулятор відразу після зняття екрана», – написав у своєму блозі технічний спеціаліст з розбирання Шахрам Мохтарі (Shahram Mokhtari). Мохтарі зазначає, що «одразу» – це відносно, оскільки перед тим, як вийняти батарею, потрібно відкрутити ще кілька гвинтів і кронштейнів, а на відео, яке документує процес, видно, що потрібно трохи попрацювати, щоб дістатися до витяжних кнопок під батареями, але нове налаштування все одно скорочує цей процес на кілька годин порівняно з попередніми моделями.

«Той факт, що ви можете вийняти батарею без необхідності знімати всі основні компоненти всередині цього пристрою, все одно є величезною перемогою з точки зору ремонтопридатності», – говорить Мохтарі у відеоролику. «Це величезне поліпшення порівняно з попереднім поколінням». З іншого боку, все інше буде досить складно відремонтувати, не завдавши шкоди. «Від дочірньої плати до динаміків і коаксіальних кабелів, ми знайшли цілу купу речей, які приклеєні, тому що просто не вистачає місця для гвинтів».

Розбір показав, що новий Apple Pencil Pro – це кошмар з точки зору ремонтопридатності. Мохтарі, який порізався цим аксесуаром, намагаючись дістатися до його нутрощів, назвав його «одноразовим шматком лайна, щойно батарея сяде».

Джерело Engadget

Не пропустіть