Bosch представив новий захист для мотоциклістів

Bosch запустив нову систему екстреного виклику під назвою Help Connect, яка може автоматично викликати аварійно-рятувальні служби під час виявлення нещасних випадків. На відміну від аналогічних екстрених служб, які обслуговують автомобілі, Help Connect призначена для мотоциклів.

Система використовує інтелектуальний алгоритм і взаємодіє з блоком інерційного датчика мотоцикла. Вона отримує інформацію від системи контролю стійкості мотоцикла, вимірює прискорення, кутову швидкість, поточний стан транспортного засобу і кут його нахилу 100 раз в секунду. Таким чином, Help Connect здатна розпізнавати, чи насправді відбулася аварія, або мотоцикл просто впав на парковці.

Якщо Help Connect вирішить, що мотоцикл потрапив в аварію, система передасть інформацію про місцерозташування водія в сервісний центр Bosch. У разі серйозної аварії служба могла б використовувати телефон водія, щоб передати інформацію про ДТП в служби порятунку.

Компанія вже провела 18 успішних краш-тестів з цим пристроєм, кожен з яких розігрував один з популярних сценаріїв ДТП.

Спочатку Help Connect буде доступна тільки в Німеччині. Однак як повідомляє Autoblog, компанія планує розширити доступність для інших ринків.


Джерело engadget

Не пропустіть