Bluetooth-гарнітура Xiaomi отримала підтримку Google Assistant

Китайський бренд продовжує розширювати асортимент пристроїв, випустивши новий продукт під назвою Xiaomi Bluetooth Headset Pro. Навушники оснащені ергономічним дизайном, створеним для підвищення комфорту, а також для того, щоб вони просто не випали з вуха під час тренування або виконання інших активних завдань.

Точка опори навушників являє собою еластичний м’який гумовий матеріал. Xiaomi Bluetooth Headset Pro можна повернути на 180°, що дозволяє використовувати його як на лівому, так і правому вусі.

Новинка працює на базі чіпа Qualcomm QCC3020 і оснащена 12-мм драйвером і двома мікрофонами з функцією шумозаглушення. Гарнітура TWS також поставляється з акумулятором ємністю 100 мАг, що забезпечує до 8 годин роботи в режимі розмови без підзарядки. У комплекті також поставляється зарядний чохол, в якому знаходиться акумулятор на 600 мАг, що збільшує загальний час автономної роботи до 40 годин. На корпусі футляра розміщений порт USB Type-C для швидкої зарядки.

Для підключення бездротова гарнітура підтримує Bluetooth 5.0. Вона також підтримує голосовий помічник XiaoAI, Google Assistant і Apple Siri, що робить його продуктом, призначеним для продажу за межами Китаю.

Коштує новинка $28.


Джерело Gizmochina

Не пропустіть