Автоматичне оновлення Windows 10 викликає проблеми із зображенням і «синій екран смерті»

На додаток до зламаного браузера і меню «Пуск».

Випущене кілька днів тому оновлення безпеки для користувачів систем зі встановленою Windows 10 May 2019 Update (версія 1903) виявилося ще більш проблемним, ніж передбачалося спочатку.

Як повідомлялося раніше, автоматичне оновлення Windows 10 KB4517389 приносить проблеми з роботою браузера Microsoft Edge і меню «Пуск». Однак користувачі цими скаргами не обмежилися і тепер розкрилися нові «недоробки».

Як виявилося, Windows 10 KB4517389 викликає випадковим чином так званий «синій екран смерті». Це повідомлення характерного синього кольору, які виводиться після критичної системної помилки в операційних системах Microsoft Windows.

Цікаво, що скарги на «синій екран смерті» виходять тільки від користувачів ноутбуків, а настільні ПК від цієї проблеми не страждають, або ж страждають мовчки.

Також оновлення принесло проблеми із зображенням — базові функції на кшталт меню «Пуск» або системного пошуку, а також браузер Google Chrome відображаються некоректно. На всіх постраждалих ПК встановлені драйвери Intel DCH Display Driver версії 26.20.100.7157.

Джерело MSPowerUser

Не пропустіть