Apple забороняє Голлівуду паплюжити “чесне ім’я” iPhone

Досить дивна, звичайно, у компанії позиція

Продакт-плейсмент – це особливий вид реклами, при якій пристрій не кидається в очі споживачеві, а ніби весь час акуратно знаходиться десь там на тлі. У кожної компанії свої домовленості з тими ж знімальними студіями, в яких вони обговорюють, як їх продукт можна представляти глядачеві, а як ні. Але особливо цікавим виявився підхід до цього питання з боку компанії Apple.

Виробник iPhone буквально забороняє всьому Голлівуду паплюжити “чесне ім’я” свого смартфона, в результаті чого ви ніколи не зустрінете в кіно лиходія, який користувався б мобільним телефоном від Apple. Про це розповів режисер Раян Джонсон в рамках інтерв’ю Vanity Fair.

Є одна кумедна річ, я не знаю, чи повинен я говорити про це чи ні… Адже це може відразу розкрити карти глядачам у моєму наступному фільмі, але я все одно скажу, адже це дуже цікаво. Apple… вони дозволяють вам використовувати iPhone у фільмах, але (і це дуже важливо) погані хлопці на екрані не можуть мати смартфони iPhone. Отже тепер кожен режисер, у фільмі якого є злодій, захоче вбити мене“, – розповів постановник таких фільмів як “Петля часу”,”Дістати ножі”,”Зоряні Війни: Останній джедай” і т.д.

Джерело ScreenRant
Не пропустіть