Apple Watch Series 7 отримав минулорічний процесор

Вчора компанія анонсувала розумний годинник Apple Watch Series 7, який, всупереч чуткам, не отримав абсолютно новий дизайн. Більш того, Apple Watch Series 7 отримав точно такий же процесор, що і торішній Apple Watch Series 6.

Під час презентації Apple ні слова не сказала про продуктивність Apple Watch Series 7. Зазвичай компанія заявляє, що її нові пристрої швидші або більш енергоефективні, але на сцені на цю тему не говорили. На офіційному сайті Apple взагалі немає згадки про платформу, на якій побудований Apple Watch Series 7.

Розробник Стів Троутона-Сміт (Steve Troughton-Smith) підтвердив на основі останньої версії Xcode (платформи, яка дозволяє розробникам створювати додатки для пристроїв Apple), що Apple Watch Series 7 має той же процесор, що і торішній Apple Watch Series 6.

І Apple Watch Series 7, і Apple Watch Series 6 оснащений процесором «t8301», який є кодовою назвою процесора в Apple S6 SiP. В Apple Watch немає звичної друкованої плати, замість неї використовується так звана «система-в-корпусі» (SiP).

Apple заявила, що Apple Watch Series 7 буде доступний в кінці цього року без будь-яких додаткових подробиць.

Джерело 9to5mac
Не пропустіть