Apple випустила термінове оновлення, яке слід негайно встановити

Компанія Apple вчора пізно ввечері випустила позачергове термінове оновлення програмного забезпечення для iPhone, комп’ютерів Mac та смарт-годинників Apple Watch. Оновлення призначене для виправлення проблеми з безпекою, яку, за словами представників Apple, могли активно використовувати зловмисники.

Оновлення iOS 14.5.1, iPadOS 14.5.1, macOS 11.3.1 та watchOS 7.4.1 призначені для виправлення експлойтів у WebKit – це фреймворк компанії Apple, відповідальний за відображення веб-вмісту. По суті, оновлення закриває проблему безпеки, через яку шкідливі веб-сайти могли запускати неперевірений код на девайсах Apple.

Компанія Apple разом з оновленням опублікувала офіційне звернення. У ньому сказано, що всім користувачам девайсів Apple варто якомога швидше встановити відповідні оновлення, оскільки вони виправляють справді серйозні проблеми в системі безпеки девайсів.

Для старіших пристроїв, включно з iPhone 5S, iPhone 6, iPad Air, iPad mini 2 та iPad mini3, компанія презентувала оновлення iOS 12.5.3 з виправленням проблем WebKit. Нагадаємо, що з нещодавніми оновленнями iOS 14.4 та iOS 14.4.2 була аналогічна ситуація.

Не пропустіть