Apple не вдалося заборонити Swatch використовувати коронну фразу Стіва Джобса

Компанія Apple не змогла оскаржити в суді право швейцарського виробника годинників Swatch Group на фразу One more thing («Ще дещо»). Її на презентаціях нових продуктів Apple традиційно використовував Стів Джобс.

Компанія Swatch запатентувала фразу One more thing в 2015 році. Apple назвала дії Swatch недобросовісними, так як ця фраза асоціюється з «яблучною» компанією вже 20 років, і подала в суд. Однак той відмовився задовольнити вимоги компанії. Високий суд Лондона не побачив злого наміру в рішенні Swatch запатентувати цю фразу. Заступник судді Іан Первіс визнав, що Swatch можливо й планувала «досадити Apple», але її дії не можна вважати недобросовісними.

У той же час суддя допустив, що відома фраза насправді спочатку належала лейтенанту Коломбо — герою однойменного детективного серіалу, як заявили в Swatch.

Apple і Swatch зустрічаються в суді не вперше. У 2016 році гігантові з Купертіно не вдалося зареєструвати торгову марку iWatch, оскільки у компанії Swatch вже був зареєстрований продукт під схожою назвою iSwatch. Через це Apple довелося придумати своїм годинникам іншу назву — Apple Watch.

Джерело Bloomberg

Не пропустіть