Живі фото ASUS ROG phone 2 з новітнім процесором Snapdragon 855 Plus

Без «чубчиків» і тонких рамок, зате зі стереодинаміками і багатоядерним движком штучного інтелекту четвертого покоління

Вчора компанія Qualcomm представила нову версію свого флагманського процесора Snapdragon 855 Plus. Буквально через кілька годин після цього компанія ASUS заявила, що їх новий смартфон ROG phone 2, який з’явиться на ринку 23 липня 2019 року, використовує оновлений чіп.

Архітектурно новий Snapdragon 855 Plus повністю ідентичний стандартній версії процесора. Використовується 7-нм техпроцес, а також є вбудований модем Snapdragon X24 з підтримкою LTE і швидкістю передачі даних до 2 Гбіт / с (з можливістю установки зовнішнього модема Snapdragon X50 5G).

Зате продуктивність Snapdragon 855 Plus була покращена. Робоча частота найпотужнішого ядра CPU Kryo 485 становить 2,96 ГГц проти 2,84 ГГц у стандартного Snapdragon 855. При цьому GPU Adreno 640 в Plus-версії процесора працює на 15% швидше.

Сьогодні в китайській соціальній мережі Weibo з’явилися живі фотографії ASUS ROG phone 2. На них видно, що дизайн смартфона зберіг відмінні риси попереднього покоління без «чубчиків» і тонких рамок. Крім того, на фронтальній панелі є два вирізи під динаміки — зверху і знизу.

На другому знімку також видно меню настройки частоти оновлення екрану. ASUS ROG phone 2 буде підтримувати три режими: 60 Гц, 90 Гц і 120 Гц.

Також відомо, що Snapdragon 855 Plus буде поставлятися з багатоядерним движком штучного інтелекту четвертого покоління AI Engine. Він підтримує понад 7 трильйонів операцій в секунду, що допоможе новому смартфону легко справлятися з самими вимогливими іграми.


Не пропустіть