З’явилися перші подробиці про Motorola RAZR 2020

Після випуску гнучкого смартфона Motorola RAZR 2019 в мережі з’явилися перші чутки про випуск другої ревізії гаджета, і, нарешті, вони отримали підтвердження. ВІдомий інсайдер Еван Бласс опублікував якісні рендери, якi демонструють зовнішній вигляд майбутньої новинки задовго до її анонсу, про що написало видання gizmochina.

Згідно із зображенням, опублікованим інсайдером, Motorola RAZR нового покоління майже не відрізняється від попередньої версії. Змінився лише колір корпуса, а інші характеристики залишилися без змін, окрім чіпсета. Гаджет повинен отримати субфлагманський чіпсет Qualcomm Snapdragon 765G з 5G, 6.2-дюймовий OLED-дисплей, допоміжний на 2.7 дюймів, акумулятор об’ємом 2845 мАг та підтримку швидкої зарядки потужністю 18W.

Згідно з останніми чутками, новинка отримає покращені камери: фронтальна камера на 5 МП змінилась на 20 МП, а замість основного модуля на 16 МП буде використовуватись більш просунутий модуль Samsung GM1 на 48 МП. На даний момент невідомо, коли Moto RAZR 2020 буде презентований та скільки він буде коштувати.

Джерело gizmochina
Не пропустіть