З’явилися нові дані про Samsung Galaxy Buds Pro

Компанія Samsung вже наступного місяця повинна презентувати нове флагманське покоління смартфонів Galaxy S21, разом з якими мають презентувати повністю бездротові навушники Samsung Galaxy Buds Pro, які будуть підтримувати активне поглинання шумів. У Мережі починають з’являтися все нові й нові дані про цю модель.

Зараз відомий інсайдер Еван Бласс опублікував нові рендери Samsung Galaxy Buds Pro. Навушники представлені у сріблястому варіанті, а раніше, нагадаємо, вони фігурували у фіолетовому кольорі. Також з’явилася інсайдерська інформація, що Samsung Galaxy S21 Ultra також вийде у такому кольорі.

Samsung Galaxy Buds Pro в плані дизайну – це щось середнє між Samsung Galaxy Buds+ та Samsung Galaxy Buds Live, хоча вони все-таки більше нагадують старіші моделі Galaxy Buds та Galaxy Buds+. Згідно з даними, які є на даний момент, за автономність Samsung Galaxy Buds Pro будуть оснащені акумулятором об’ємом 500 мАг та системою активного поглинання шумів. Очікується, що навушники вийдуть у першому кварталі 2021 року, а презентувати їх мають разом з Samsung Galaxy S21.

Нагадаємо, що раніше інсайдер Еван Бласс публікував досить багато достовірних витоків. Для прикладу, лише цього року він опублікував всі подробиці про Sony Xperia 5 II, а також розкрив ще до виходу всі дані про Samsung Galaxy Note20, Galaxy Z Fold 2, Galaxy Tab S7, Galaxy Watch 3 та Galaxy Buds Live.


Не пропустіть