YouTube створить фонд, який допомагатиме чорношкірим творцям платформи

У спробі «посилити голоси і перспективи чорношкірих користувачів», YouTube створює багаторічний фонд на 100 мільйонів доларів, призначений для чорношкірих творців та їх історій. Як саме будуть витрачені ці гроші, невідомо.

Платформа також анонсувала відеопроект під назвою «Bear Witness, Take Action», в день прем’єри якого (13 червня) YouTube проведе збір коштів в прямому ефірі. Платформа також зобов’язалася висвітлювати проблеми расового правосуддя на своєму каналі Spotlight протягом червня.

«Ми будемо працювати над тим, щоб користувачі, художники і темношкірі творці могли ділитися своїми історіями і були захищені від ненависті,  переваг білих і знущань», — заявила генеральний директор Сьюзан Войчицькі.

Минулого року YouTube ввела більш сувору політику боротьби з переслідуваннями з метою приборкання ненависницьких висловлювань та погроз, особливо контенту, який «зловмисно ображає» людей за ознакою статі, раси або сексуальної орієнтації. Тільки за останній квартал модератори видалили більше 100 000 відео і 100 мільйонів ненавистницьких коментарів.


Джерело engadget

Не пропустіть