Як захистити сайт від DDoS-атак і чому це завдання для професіоналів

Захист від DDoS-атак — завдання, актуальне для власників всіх сайтів, які не бажають зіткнутися з серйозними проблемами через шахраїв або конкурентів. Є думка, що для такого захисту досить способів, запропонованих в мережі у вільному доступі. Це налаштування і програми, доступні кожному, але є чимало питань з приводу їх ефективності. Для компаній, що зберігають особисті дані клієнтів, які здійснюють фінансові операції або бажають запускати свої товари / послуги без побоювань, подібних методів недостатньо. Тут потрібен професійний захист.

Такий підхід забезпечує компанія «Датагруп», яка вже понад 9 років займається захистом веб-ресурсів своїх клієнтів. Детальніше про послугу написано на сторінці https://www.datagroup.ua/ru — там також є можливість підключення.

Чому професійний підхід працює краще

Важливий не тільки факт захисту, а й інструменти — компанія «Датагруп» використовує для роботи рішення від фірми Arbor Networks. Це розробки, що зарекомендували себе на ринку високою ефективністю, а сам розробник давно став лідером галузі у своїй сфері. Саме на основі його досягнень «Датагруп» пропонує клієнтам послуги DataProtect. Клієнт, замовив його, забезпечує собі захист репутації, фінансів, а також спокійну роботу, важливу для досягнення високих результатів. Захист від популярного українського провайдера — це гарантія постійного перебування в мережі, стабільного зв’язку з клієнтами, збереження їх Особистих даних, якщо вони вказуються в процесі реєстрації, оплати.

Перевага послуги у швидкому підключенні — не потрібно чекати днями або тижнями для захисту власного ресурсу. Це зручно для клієнтів, тільки зараз виявили, що їх сайти недостатньо стійкі до впливу шахраїв, агресивно налаштованих конкурентів.

Деякі особливості послуги DataProtect

0574ee43c35096e6dfd4edff5b015dc8.jpg

Клієнтам «Датагруп» пропонується:

  • Потужний рівень захисту в режимі реального часу.
  • Постійна технічна підтримка. І це за умови регулярних консультацій — у представників компанії є відповіді на будь-які питання.
  • Доступ до статистики та управління системою. Власник сайту завжди в курсі того, як йдуть справи.
  • Наявність спеціального атестата відповідності захищеності. Компанія отримала документ від Держслужби із захисту інформації.

DDoS-атаки здатні сильно зіпсувати життя або позбавити бізнесу — для окремих власників ці процеси стають катастрофою. Загрожують вони не тільки великим порталам, але і невеликим, середнім сайтам. З цієї причини відмовлятися від захисту або намагатися організовувати її власними силами не варто.

Не пропустіть