Xiaomi презентувала доступну смарт-колонку нового покоління

Компанія Xiaomi презентувала друге покоління своєї розумної колонки Xiaomi Mi AI Speaker, у якої краща якість звуку та розширені можливості для зв’язку з іншими девайсами екосистеми IoT від Xiaomi. У девайса є 6 мікрофонів, а також підтримка об’єднання двох та більше колонок для створення об’ємного звуку в приміщенні.

У нової колонки значно більш якісне звучання у низькому діапазоні, крім цього, змінена конструкція самої колонки. Також компанія Xiaomi загалом попрацювала над розширенням діапазону відтворюваних частот, завдяки чому звук став більш різноманітним та об’ємним.

У Xiaomi Mi AI Speaker є підтримка платформи Інтернету речей Xiaomi IoT, яка включає вже 271 розумний девайс, а також 89 платформ Інтернету речей від іншого виробників, у тому числі Philips та Op. У девайса є підтримка асистента XiaoAI та Mijia Smooth Connection, завдяки чому підключення відбувається через одне натискання.

Крім цього, колонка підтримує Bluetooth Mesh Getaway – дуже цікаву фішку, яка дозволяє підключити сотні Bluetooth-девайсів, таких як смарт-лампочки, дверні замки та інші розумні девайси, та керувати ними за допомогою голосових команд до колонки. Xiaomi Mi AI Speaker поступить у продаж за ціною 30 доларів.


Не пропустіть