WhatsApp отримав нову функцію, на яку всі чекали більше 10 років

Месенджер WhatsApp отримав нову функцію, яку всі чекали більш ніж 10 років, і це реальний факт. Відтепер у користувачів є розширений контроль над безпекою своїх особистих даних. Чому розробники вирішили додати таку корисну і важливу для багатьох людей опцію в свій сервіс для спілкування – невідомо, тому що подробиць із цього приводу немає. Можливо, зроблено це у зв’язку із загальносвітовою напруженістю в питаннях отримання призначених для користувача даних і їх обробки. Поки що нововведення є тільки в бета-версії програми для Android і iOS, але це не заважає вже зараз таку встановити і протестувати.

Так, зокрема, тепер користувачі можуть використовувати чорні списки для будь-яких спільнот, завдяки чому можна, наприклад, заборонити будь-кому додавати обліковий запис в групи. Щоб скористатися такою можливістю, яка дозволяє позбутися від різного спаму, досить відкрити розділ «Безпека» в настройках WhatsApp, а потім, після цього, відкрити меню «Групи» та вибрати одну з трьох опцій на вибір. Якщо встановити «Все», то будь-які користувачі зможуть додавати вас в будь-групові чати, не отримуючи при цьому ніякої згоди на це. У разі якщо вибрати «Мої контакти», то додавання відбуватиметься тільки номерами зі списку контактів.

З сьогоднішнього дня можна встановити опцію «Чорний список», вибравши тих людей, які не зможуть жодним чином додавати вас в групи і публічні чати. Очікується, що вже в найближчі кілька тижнів така нова функція з’явиться в WhatsApp для Android і iOS, якщо говорити про їх стабільну збірку, завантажити які всі бажаючі зможуть без будь-яких складнощів з таких сервісів, як App Store і Google Pay. Появи подібної можливості багато хто чекав далеко не один рік, і ось тепер вона нарешті з’явилася, ставши доступними для використання всім бажаючим абсолютно безкоштовно. Подібна настройка вже давно є в Telegram, головним конкурента даного найпопулярнішого і поширеного в світі мессенджера.


Не пропустіть