Vodafone підняв ціни на тарифи: за що абонентам доведеться платити більше

Оператор мобільного зв’язку Vodafone оновив свої тарифи, і це означає, що клієнтам доведеться викладати більше грошей за послуги.

Одним з основних тарифів, який зазнав змін, є Vodafone Turbo. Тепер цей пакет коштує на 15 гривень більше, тобто 180 гривень за кожні 4 тижні. Але не все так погано – компанія додала кілька приємних бонусів:

  • Безлімітний інтернет: тепер можна сидіти онлайн скільки завгодно, не переймаючись про трафік.
  • 800 хвилин по Україні: кількість хвилин для розмов залишилася без змін.

Для користувачів тарифу Joice також є новини. Пакет Joice Start/Start Special тепер коштує на 20 гривень більше – 200 грн за 4 тижні. За ці гроші ви отримуєте 800 хвилин і 25 ГБ інтернету.

Тариф Joice Pro теж подорожчав. Тепер він обійдеться у 260 гривень, що на 30 гривень більше ніж раніше. В пакет входять 1200 хвилин і 35 ГБ інтернету.

Найдорожчий тариф Joice Max зріс на 30 гривень і тепер коштує 330 грн. За ці гроші ви отримуєте 1600 хвилин і 50 ГБ інтернету.

Компанія також повідомила про нововведення щодо денних платежів. Тепер за 200 МБ на день в Україні та в роумінгу (26 країн ЄС) зніматиметься обов’язковий денний платіж. Дзвінки оплачуються за фактом використання.

Оновлені тарифи Vodafone підняли вартість мобільних послуг, але водночас додали більше можливостей для користувачів. Безлімітний інтернет і значний обсяг хвилин роблять нові тарифи більш привабливими, хоча й дорожчими. Споживачам варто уважно переглянути свої потреби та вибрати найбільш відповідний тариф, щоб отримати максимум від свого мобільного оператора.


Не пропустіть