Влада США проігнорує прострочений дедлайн з продажу TikTok

За наявними даними, переговори між урядом США і TikTok тривають.

Після місяців суперечок і судових розглядів, термін, встановлений міністерством фінансів адміністрації Трампа, до якого TikTok повинна була продати американський бізнес, закінчився 4 грудня. Угода так і не була укладена. Однак Bloomberg і Reuters повідомили, що китайська компанія не буде покарана, і, що уряд США і ByteDance продовжують вести переговори.

Жодна зі сторін не давала публічних коментарів, але, згідно зі звітами, нового терміну для продажу часток TikTok компаніям Oracle і Walmart чекати не варто. Хоча Комітет з іноземних інвестицій (CFIUS) може ввести в дію заборону на діяльність компанії, ніяких вказівок на те, що це може статися, немає.

За словами представника міністерства фінансів США, Комітет з міжнародних інвестицій США «співпрацює з ByteDance з метою завершення продажу частини активів і встановлення інших дій, необхідних для усунення ризиків національній безпеці». Тому ні TikTok, ні компанія ByteDance, яка володіє соцмережею, оштрафовані чи покарані за недотримання дедлайну не будуть.

Джерело engadget
Не пропустіть