В Apple Watch нового покоління може з’явитися зовнішній ліхтарик

Apple може оновити свої годинники, додавши зовнішній ліхтарик. Наразі Apple Watch мають функцію вбудованого ліхтаря, яка робить екран годинника абсолютно білим, щоб користувачі могли спробувати побачити щось у темряві. Проте майбутні моделі можуть мати зовнішнє джерело світла, що є більш практичним рішенням.

За патентом, наданим Apple, компанія працює над пристроєм під назвою “Модульна світлова установка для носимого пристрою”, який “призначений для інтеграції з носимими пристроями”. Його можна підключити зовні до корпусу смарт-годинника та його ремінця.

Схема, що включена до патенту, дає нам уявлення про те, як можуть виглядати майбутні Apple Watch із зовнішнім ліхтарем на їхніх ремінцях. Це виглядає як більш практичне рішення, оскільки користувач може спрямовувати його, як ліхтарик, куди завгодно, замість того, щоб обертати зап’ястя, щоб спрямовувати екран годинника, який має менший діапазон і яскравість.

Крім того, це модульне світло матиме власне джерело живлення, щоб не впливати на батарею Apple Watch. Також воно може мати кнопку для увімкнення/вимкнення без взаємодії з Apple Watch.

Однак патент вказує, що “модульне світло може отримувати сигнали від носимого пристрою для активації (увімкнення) або деактивації (вимкнення) одного чи декількох джерел світла модульної світлової установки”, що означає, що користувачі також можуть керувати ним через Apple Watch.

Модульне світло також може мати IP-класифікацію, оскільки в патенті сказано, що “модульні світлові установки, описані тут, можуть містити функції, що захищають від рідини, такі як ущільнення або O-кільця, які запобігають потраплянню рідини до чутливих компонентів”.

Патент також вказує, що модульне світло може бути віддільним від ремінця годинника, але “в деяких варіантах виконання ремінець пришитий, приклеєний або інакше постійно приєднаний” до світлової установки, що означає, що ліхтарик може бути проданий як окремий аксесуар для Apple Watch, тобто ми також можемо побачити випуск нових ремінців для зовнішнього джерела світла від Apple.

Джерело GSMArena

Не пропустіть