USB-C нового покоління зможе передавати до 240W

Інтерфейс USB-C зміг дати ринку багато нового, у тому числі й передавати достатньо високу потужність. На даний момент USB-C Power Delivery підтримує передачу потужності на рівні до 100W, але незабаром цей поріг буде відчутно збільшений.

Організація USB-IF поділилася новим прес-релізом, у якому є детальний опис розширеного діапазону потужності (Extended Power Range, EPR). У цьому прес-релізі вказано, що у USB-C буде нова верхня межа потужності – вона буде на рівні 240W. Це буде реалізовано в рамках переліку специфікацій USB-C Release 2.1.

Зрозуміло, при настільки відчутному рості потужності користувачам знадобиться перейти на нові зарядні пристрої та кабелі (вони мають бути розраховані на 5А та 50V). При цьому організація каже про те, що всі кабелі з підтримкою EPR повинні отримати відповідне маркування.

Завдяки можливості передачі потужності на рівні 240W вийде заряджати за допомогою USB-C більшість ноутбуків на ринку, включно з багатьма ігровими моделями, а також багато ПК без потужних компонентів. Для прикладу, новий iMac поставляється з зарядним пристроєм потужністю 143W.


Не пропустіть