“Укртелеком” демонтує таксофони і відключить проводове радіо: де саме

1 лютого 2020 року компанія “Укртелеком” анонсує великі зміни у своїй діяльності. Так, у чотирьох областях зникне проводове радіомовлення, а в усій Україні – таксофони.

В Одеській, Миколаївській, Херсонській та Закарпатській областях проводове радіомовлення зникне у лютому 2020 року. Про це повідомляє Інтерфакс.

Так, у цих регіонах таким типом радіо користується менше ніж 1% населення, а обладнання застаріле. Також із 2020 року Укртелеком вже не підключатиме абонентам цієї послуги.

Це не перше відключення проводового радіо: з січня цьогоріч його відключили в Одесі, а з квітня – у Дніпрі. Людям з особливими фізичними потребами компанія надала ефірні радіоприймачі.

Щодо таксофонів, то їхнє функціонування взагалі є збитковим. З 1 лютого почнеться повне їхнє відключення та демонтаж в усій Україні.

«Якщо у 2017 році щомісяця використовувалося близько 900 тис. хвилин розмов за допомогою таксофонів, то вже у 2019 році ­– менше 380 тис. хвилин», – повідомили у компанії.

На сьогодні мережа “Укртелекому” налічує близько 4,8 тис. таксофонів, і практично всі вони розміщені у містах. У середньому щодня з одного таксофона відбувається близько 2,5 хвилини розмов.

Окрім того, таксофони є застарілими, а все обладнання мережі не виготовляється в Україні, що призводить до складнощів із експлуатацією.

Джерело 24 Техно

Не пропустіть