У YouTube з’явилася нова корисна фішка

Компанія Google, якій належить найпопулярніший у світі відеохостинг YouTube, презентувала для нього оновлення, яке вносить функціонал, про який просили дуже давно. Тепер можна без особливих зусиль вносити зміни у свій профіль на відеохостингу, щоправда, на жаль, є й нюанси.

До цього власникам каналів на YouTube доводилося змінювати ім’я та аватар для облікового запису Google, щоб ім’я на YouTube співпадало з тим іменем, з якого вони відправляють електронні листи у Gmail. Після оновлення відеосервісу з’явилися більш гнучкі можливості для авторів, які дозволяють відправляти електронні листи зі своїм справжнім іменем, а не з іменем каналу.

Щоправда, слід звернути увагу і на відчутний недолік, який не сподобається багатьом власникам каналів – верифікованим авторам при зміні назви каналу будуть забирати так звану “галочку” верифікації. Для того, щоб знову її отримати, доведеться ще раз відправити запит верифікації.

Нова фішка стане доступною як на особистих каналах, так і на каналах брендів. Для того, щоб змінити назву каналу, використовуючи ПК, слід зайти у Творчу студію YouTube, у розділ “Налаштування/Основна інформація”, а на мобільних девайсах слід просто натиснути на зображення профілю, перейти на канал та натиснути “Змінити канал”.

Не пропустіть