У топ-5 найгірших танків світу увійшло два російських: список та характеристики

У світі є безліч танків різних типів. Серед них є танки з хорошими характеристиками, а є – з поганими. Останні або побудовані, або навіть спроєктовані погано. Проте їхні недоліки виявлялися не зразу, а через десятиліття – у реальному бою.

Про такі ми зараз і розповімо. Представляємо 5 найгірших танків світу. До слова, у цьому антирейтигу 2 позиції – російські.

Т-72 (росія)

Т-72 має непоганю броню, низький профіль та високу швидкість. Водночас цей вид має серйозні проблеми. Серед них – основна гармата з посередніми характеристиками, а також нестача сучасних боєприпасів. Головне знаряддя не піднімається, тому не може вразити ціль на висоті. Багато з цих танків навіть сьогодні не мають системи нічного бачення.

Т-80 (росія)

Ще один пережиток “совка” має бензиновий турбований двигун, а не дизельний, як у інших танках. Це робить його витривалішим в умовах зими.

Проте він споживає більше палива і вважається менш надійним.

Т-34/85 (Північна Корея)

Це ще один радянський танк, розроблений у 1940-х. Тоді він вважався дуже сучасним – мав 76,2-міліметрову головну гармату, хорошу броню, непогану мобільність.

Сьогодні Північна Корея все ще використовує ці танки. Їх капітально відремонтували та оснастили. Такі раритети є і в російській армії.

Arjun (Індія)

Цей танк розробляли майже 20 років і ввели на озброєння в індійській армії лише у 2009-му. Це один з найповільніших танків сьогодні. Він важить 62 тонни, що немало. Крім того, він ще й ненадійний.

Tiam (Іран)

В Ірані розробили декілька танків за останні роки. Найбільш ненадійним є Tiam, розроблений на основі американського танку M47 Patton, що постачався у 50-х.

Він оснащений 750-сильними дизельними двигунами, яким уже 50 років.

Одним словом, це старі, важкі та ненадійні танки.Не пропустіть