У Німеччині презентували танк майбутнього: характеристики

Німецький концерн Rheinmetall презентував передовий танк “Panther KF51”. Техніку показали на виставці озброєнь “Eurosatory-2022” , повідомляє концерн Rheinmetall.

Цей танк вважається наступником легендарного “Leopard 2” і є найновішим у сімействі броньованих машин від Rheinmetall. Він побудований на концепції мобільності “Leopard 2” і має вагу у 59 тонн.

Технічні характеристики:

KF51 оснащений гладкоствольною гарматою калібру 130-мм. Також може оснащатись додатковими варіантами озброєння для забезпечення концентрованої вогневої потужності для уражень на більшій дальності.

Танк може нести до 20 боєприпасів, а гармата – стріляти снарядами з кінетичною енергією або боєприпасами повітряного підриву.

Серед інших рішень варто зазначити спарений кулемет 12,7 калібру, який доповнює гармату. А на башті танку встановлений бойовий модуль з кулеметом 7,62 мм (можлива інтеграція у башту інших боєприпасів).

Щодо броні, то танк Panther KF51 має повністю інтегровану комплексну концепцію захисту. Від атак зверху його захищає система від Rheinmetall та система ROSY з димовими гранатами. Його цифрова архітектура дозволяє встановити додаткові датчики для виявлення сигнатур запуску снарядів ворога.

Танк також повністю захищений від кіберзагроз.Не пропустіть