У AnTuTu з’явився новий абсолютний рекордсмен

Виконавчий директор Nubia Ні Фей (Ni Fei) опублікував результат тестування нового ігрового смартфона Nubia Red Magic 5S в популярному тестовому додатку AnTuTu.

Новий смартфон Nubia Red Magic 5S набрав в AnTuTu цілих 659 586 балів. Це найвищий результат за всю історію тестування. Попередній рекорд встановив ігровий смартфон Lenovo Legion, який набрав 648 871 бал.

Більш висока оцінка Red Magic 5S може бути результатом розігнаного графічного процесора. Генеральний директор також поділився результатом тестування в бенчмарку Master Lu, де смартфон набрав 616 085 балів.

Red Magic 5S стане третім ігровим смартфоном Nubia в цьому році після Red Magic 5G і Nubia Play 5G (він же Red Magic 5G Lite). Новий смартфон буде оснащений екраном з частотою оновлення зображення 144 Гц, частотою опитування сенсорного шару 240 Гц, а також ігровими кнопками з частотою опитування 320 Гц.

Смартфон буде оснащений панеллю AMOLED, як і його попередник. Крім того, підтверджено, що телефон побудований на базі однкористальної системи Qualcomm Snapdragon 865 Plus. Red Magic 5S отримає оперативну пам’ять LPDDR5, як і Red Magic 5G, при цьому флеш-пам’ять UFS 3.0 була замінена на ще більш швидку UFS 3.1. Компанія заявила, що вона оптимізувала технологію швидкого читання та запису Magic Write, що дозволило поліпшити загальну продуктивність пристрою.

Не пропустіть