Twitter почав платити авторам за контент: можна заробити тисячі доларів

У соцмережі Twitter офіційно стартувала програма розподілу доходів від реклами для авторів, про яку в лютому заявив гендиректор компанії Ілон Маск. Деякі власники преміальної підписки уже почали отримувати сповіщення про вхідні платежі.

Зокрема, один із користувачів виклав підтвердження, що компанія виплатить йому винагороду у розмірі 24 тисяч доларів. Його заробіток базувався на рекламі.

“Це означає, що автори можуть отримувати частку доходу від реклами, починаючи з відповідей на свої пости, – повідомляється в опублікованій довідковій статті Twitter. – Це частина наших зусиль, спрямованих на те, щоб допомогти людям заробляти на життя безпосередньо в Twitter”, – сказали у компанії.

Проте досягнути планки, яка дозволяє заробляти на рекламі, досить важко. Система розподілу коштів застосовується лише до підписників  Twitter Blue або Verified Organizations, які мають хоча би 5 млн показів постів за кожен. Також треба пройти спеціальну перевірку і дотримуватись усіх принципів політики компанії.

Нагадаємо, що раніше Twitter обмежив кількість твітів, які можна прочитати за день.

Джерело The Verge

Не пропустіть